Har du spørsmål?

Kontakt oss

Æventyr er en turoperatør etablert i Alta. Alta er kjent som nordlysbyen som ligger innerst inne i vakre Altafjorden. Mellom Finnmarksvidda og alpine fjell ute ved den barske Finnmarkskysten. Vår kultur og historie går 10 000 år tilbake i tid slik at man vil få en helt unik opplevelse ved kombinasjon av faglig innhold og opplevelser.

Vi tilrettelegger for alle typer arrangement i Alta og regionen rundt for både små og store grupper. Vi leverer alt fra enkle aktiviteter til komplette eventyr, firmaturer, kurs & konferanser hvor vi kombinerer høy kvalitet på møtefasiliteter med bærekraftige matopplevelser til aktiviteter og opplevelser som er helt unike.

Ansatte
Grunnleggere

Vegard Uglebakken

CEO

vegard@aeventyr.no

Mouawia Lababidi

COO

mouawia@aeventyr.no

Mike Zajda

Executive Chef

mike@aeventyr.no

Åsa Gahns

Sales and Marketing

asa@aeventyr.no
Administrasjon

Mia Mannström

Sales

mia@aeventyr.no

Kristin Lethigangas

HR Manager

kristin@aeventyr.no

Fabian Rehmann

Digital Manager

fabian@aeventyr.no

Csenge Horvath

Social Media

csenge@aeventyr.no
Guider

Hans-Petter Frøhaug

Guide

hans-petter@aeventyr.no
Kontaktskjema

Skriv til oss

nb_NO